Training - Plastic parts designer

4.12.2024 - 5.12.2024 Plastics Processing Plastics Processing State: Slovensko City: Poprad
The company SimulPlast s.r.o. invites you to Poprad for the training of Plastic Parts Designer.

 

Školenie je určené pre konštruktérov plastových výrobkov a foriem. Cieľom je zoznámiť sa so špecifickými vlastnosťami plastových materiálov, a ich limitujúcim vplyvom na geometriu, funkčnosť, vzhľad, ekonomiku a vyrobiteľnosť plastového výlisku a formy. Prihlášku nájdete nižšie. 

Program:
1. Plastové materiály – základné rozdelenie a prehľad
2. Materiálové vlastnosti – vplyv na konštrukciu – kritéria výberu materiálu
3. Reologické vlastnosti – vyrobiteľnosť výrobku vstrekovaním
4. Vtoková, chladiaca sústava a odvetranie
5. Deformácia výliskov

Počet účastníkov je obmedzený na 20 osôb. V prípade záujmu zašlite, prosím, čo najskôr vyplnenú priloženú prihlášku na mailovú adresu simulplast@simulplast.sk. Obratom dostanete potvrdenie o prijatí objednávky a ďalšie pokyny ku školeniu.

Úspešní absolventi získajú certifikát o absolvovaní školenia.

Termín školenia: 4. – 5.12.2024 začiatok o 8:00 hod
Miesto konania: TATRA HOTEL
                              Karpatská 3273/7
                              058 01 Poprad

Cena : 390 €/účastník bez DPH.

You Might Also Be Interested In

Trends in plastic injection moulding: venting structures

7.2.2025 In plastic injection moulding, most of the venting takes place through the parting planes. However, conventional venting solutions are often not sufficient, resulting in low injection efficiency and part quality problems.